Jūratė's success story with ColonWell

Jūratės sėkmės istorija su ColonWell

Vidinis spindesys ir begalinė energija su ColonWell

Kėdainiuose vykstantis sveikatingumo projektas ColonWell vėl priviliojo nuostabias moteris tvirtai žengti savo asmeninės gerovės keliu. Vien išgirdus finalininkės Jūratės sveikinimą galima teigti, kad ji – tikras optimizmo spindulys. Kadaise negalėjusi vaikščioti ji pati išlipo iš invalido vežimėlio, o dabar kineziterapijos srityje padeda daugeliui žmonių ne tik Lietuvos jos vidinė šviesa traukia pagalbos ieškančius ir iš užsienio .

Norime paklausti, kaip prasidėjo tavo sveikatingumo kelionė, Jurat?

Ieškojau atsakymo , kodėl negaliu įveikti savo ligų . Buvau tikras ligų maišas viską skaudėjo , o kur ėjau, pagalbos nerasdavau. Norėdama rasti atsakymą, kodėl organizmas serga, pradėjau domėtis kūnu ir judėjimu , todėl neatsitiktinai pasukau į kineziterapijos sritį.

Kaip sužinojote apie ColonWell projektą?

Seniai apie tai girdėjau, bet nesu iš tų, kurie lengvai patiki reklamomis. Draugas sako: „Eime kartu, tu mane palaikysi“. Taip ir nuėjau, palaikydama draugę, bet išgirdusi, apie ką pristatymas, buvau šokiruotas: tai tikrai traukė, požiūris į kūną, į žarnyną man atrodė labai artimas. Taip ir prisijungiau prie projekto.

Kokia buvo jūsų problema ir ar ColonWell padėjo ją įveikti?

Mano problema yra labai dažnos kelionės į tualetą . Ir tai – nepatogi tema, problema, kuri tarsi atskiria mane nuo gyvenimo. Visada reikia pasirūpinti, kad šalia būtų tualetas ... Lietuvoje yra daug žmonių , turinčių viduriavimo problemų, todėl tenka atidėti viską, ką buvo suplanavę – socialiniame gyvenime tai labai nepatogu... „ColonWell“ produktai padėjo man normalizuoti ne tik žarnyno veiklą , bet net ir emocinę būseną. Pasirodo, „ColonWell“ praverčia ne tik tada, kai užkietėja viduriai, bet ir „išsiriša viduriai“. Kai susitvarkiau žarnyną, pagaliau nustojau nerimauti dėl tualeto . Tačiau kai pradėjau naudoti „ColonWell “, visas mano kūnas automatiškai pradėjo keistis: pasikeitė kūno kvapas, oda tapo labai graži . Dabar jau galvoju, kaip atrodau, noriu pasipuošti ... Supratau, kad mankšta ne tik labai svarbi savijautai, bet ne tik tai turi įtakos: tai, ką dedame į save, yra dar svarbiau. 

Kiek laiko truko projektas ir kokie pokyčiai jums yra svarbiausi?

Projektas truko mėnesį. Džiaugiuosi, kad ryžausi atsisakyti cukraus ir miltinių gaminių. Anksčiau keletą dienų bandžiau apriboti cukraus ir miltų gaminius , tačiau projekto dėka pirmą kartą pabandžiau jų visiškai atsisakyti. Norėjau būti sąžininga ir su projekto organizatoriais , ir su savimi buvo smalsu, kaip jausiuosi. Buvo sunku, parduotuvėse mažai produktų be cukraus , užtrukau kelias valandas, kol perskaičiau etiketes ir išsirinkau, ką pirkti, bet ką valgyti – tikrai taip.

Svarbiausia, kad pasikeičiau viduje. „ Iš kur tiek daug pozityvumo ? – klausia manęs žmonės. Sakoma, kad mūsų žarnynas yra antrosios mūsų smegenys. Žarnyne yra tokie patys neuronai kaip ir mūsų galvoje: taigi, jei ji nevirškina – pykstame, jei alkani – nervinamės, jei žarnynas neįsisavina medžiagų esame išsekę . Ir su „ColonWell “ – abu
energija ! Aš atlieku visus namų ruošos darbus , o tada klausiu, ar reikia padėti kaimynams !

Ir kaip toliau išlaikyti tokį puikų jausmą?

Kiekvieną rytą pradėkite geromis mintimis, visada pozityviomis. Pradėkite dieną optimistiškai, o visi kiti dienos veiksmai bus šviesūs : norėsis apkabinti mylimąjį ir pan. Vaikai ateina ryte ir apsikabina, o aš turiu keturis. Anksčiau man viską skaudėdavo, pirmosios mintys buvo tik apie tualetą , o ne vaikų apkabinimą

Ar šio projekto metu išsiugdėte naujų įpročių?

Taip, naujas rytinis įprotis – du kiaušiniai , apkepti vandenyje, aptepti alyvuogių aliejumi ir apibarstyti rabarbarų žiedais . Sukūriau tokią dienos pradžią - be cukraus , be miltinių gaminių, ir taip kiekvieną rytą . Rabarbaras yra inkstų valiklis, o sveiki inkstai – energingas žmogus. Ir, žinoma, kasdienis palydovas yra „ColonWell“ mišinys.

Ką pasakytumėte moterims, tik pradedančioms savo sveikatingumo kelionę?

Pradėkite nuo mažų žingsnelių ir pakeiskite savo mąstymą . Negalite vartoti žodžio „reikia“, jį reikia pakeisti į „noriu “. Noriu judėti, noriu pailsėti, noriu tai valgyti... Jau vien šis žodis apverčia viską aukštyn kojomis tavo mąstyme - jei ko nors noriu, kūnas reaguoja kitaip, atsiranda gilus atsakomybės už save jausmas, noras. ką nors pakeisti sau, o ne todėl, kad man „reikia“.

Kai mūsų žarnyne viskas gerai, visas mūsų gyvenimas natūraliai keičiasi tik į gerąją pusę. Nori gyventi, tiesiog skrisk ! O kai spindi iš vidaus, atrodo, kad tave visi pastebi ir myli.

Dėkojame Jūratei už tokį motyvuojantį, šviečiantį pasidalinimą ir šiltą pokalbį . Linkime jums niekada nenustoti šviesti savo šviesa ir įkvėpti kitus savo ryžtu ir pozityvumu .

 Jūratės pasakojimas – gyvas pavyzdys , kaip susitvarkius žarnyną žmogus pradeda švytėti iš vidaus, o dalyvavimas sveikatingumo projekte nepajudinamai stiprina ryžtą ir atsakomybės už gyvenimo būdą. Jei ir jums trūksta ryžto keisti savo kasdienius įpročius , dalyvaukite įvairiuose Lietuvos miestuose organizuojamuose sveikatingumo projektuose ar pasisemkite motyvacijos iš kitų ColonWell vartotojų Facebook ar interneto svetainėje www.colonwell.lt

Grįžti į tinklaraštį